ZDRAVÝ PRACOVNÍK

eHealth projekt pro podporu zdraví na pracovišti. Nejsme pouze benefitní program, cíleně pracujeme na zlepšení u vás ve firmě.

Chcete zvýšit zdravotní stav a spokojenost

vašich zaměstnanců?

Srozumitelná data přehledně a bezpečně na jednom místě

Eliminujeme rizikové faktory na pohybový aparát vašich zaměstnanců

Zlepšíme ergonomické parametry vašeho pracoviště

Z

Zajistíme komplexní služby zdravotnických pracovníků přímo na pracovišti

Jak to funguje?

Přinášíme komplexní řešení pro evidenci zdravotního stavu vašich zaměstnanců. Spolu s využitím speciální aplikace pracující bezpečně se zdravotními daty, poskytneme cílenou a efektivní intervenci přímo na vašem pracovišti.

Z
ANALÝZA POTŘEB

Zaměstnanci vyplní standardizovaný dotazník týkající se zdraví, spokojenosti, ergonomie atp. a mohou absolvovat krátkou konzultaci s odborníkem.

OBJEKTIVNÍ DIAGNOSTIKA

Subjektivní data z dotazníků porovnáme s daty z vědeckých přístrojů a vyšetření, čímž získáme reálný přehled o zdraví pracovníků nebo úrovni lokální svalové zátěže.

Komplexní pohled na zdraví a spokojenost vašich zaměstnanců. 

Analýzou všech dostupných dat získáte komplexní report aktuálního zdravotního stavu celé skupiny s konkrétní postupy další intervence!

KOMPLEXNÍ REPORT

Objektivní a subjektivní data o zdraví jednotlivce i skupiny interaktivně na jednom místě. Pro účel nastavení dalších konkrétních intervenčních kroků.

INTERVENČNÍ PROGRAMY

Zajistíme tematické workshopy, úpravu ergonomie, konzultace nebo intervenci přímo na vašem pracovišti díky odborníkům z oblasti fyzioterapie, fitness, nutrice, ergonomie, psychologie atd.

Proč s námi

Specialisté v oblasti podpory zdraví na pracovišti od roku 2014

věda + praxe

Efektivní vynaložení prostředků dle konkrétní poptávky zaměstnanců, díky interaktivnímu dotazníku a krátké odborné konzultaci s odborníkem. Získá každý, již v první fázi, kvalifikovaný report o svém zdravotním stavu a celkové spokojenosti včetně foto/video návodů.

ŠPIČKOVÉ DIAGNOSTICKÉ PŘÍSTROJE

Pracujeme se nejmodernějšími vědeckými přístroji, kterými zjistíme váš objektivní zdravotní stav pohybového aparátu a klíčová data vám jasnou formou odprezentujeme.

REAL TIME DATA O ZDRAVÍ ZAMĚSTNANCŮ

Získáte tzv. „real time“ data a přehled o zdraví vašich zaměstnanců včetně konkrétních kroků jak zvýšit jejich spokojenost = efektivnější benefitní systém.

 

Jak začít?

ZAMĚSTNAVATEL

 Kontaktujte nás pro zpracování nabídky přímo pro vás. Potřebujeme znát základní identifikační údaje: firma? pracovní zátěž? počet zaměstnanců? 

Reference

Spolupracujeme

Projekt Zdravý pracovník je řešen společností Mobilní fyzioterapie s.r.o. ve spolupráci s výzkumnou organizací Aplikační centrum BALUO, FTK UP a společností Zdravý Podnik s.r.o. 

Nezávazný dotaz

2 + 3 =

Spolupracujeme