INTERAKTIVNÍ

PORTÁL

PRO PODPORU ZDRAVÍ ve FIRMĚ

Chcete zvýšit zdravotní stav a spokojenost
vašich zaměstnanců?

Srozumitelná data přehledně a bezpečně na jednom místě
Eliminujeme rizikové faktory na pohybový aparát vašich zaměstnanců
Zlepšíme ergonomické parametry vašeho pracoviště
Z
Zajistíme komplexní služby zdravotnických pracovníků přímo na pracovišti

Jak to funguje?

Přinášíme komplexní řešení pro evidenci zdravotního stavu vašich zaměstnanců. Spolu s využitím speciální aplikace pracující bezpečně se zdravotními daty, poskytneme cílenou a efektivní intervenci přímo na vašem pracovišti.

Z
ANALÝZA POTŘEB

Zaměstnanci vyplní standardizovaný dotazník týkající se zdraví, spokojenosti, ergonomie atp. a mohou absolvovat krátkou konzultaci s odborníkem.

OBJEKTIVNÍ DIAGNOSTIKA

Subjektivní data z dotazníků porovnáme s daty z vědeckých přístrojů a vyšetření, čímž získáme reálný přehled o zdraví pracovníků nebo úrovni lokální svalové zátěže.

Komplexní pohled na zdraví a spokojenost vašich zaměstnanců. 

Analýzou všech dostupných dat získáte komplexní report aktuálního zdravotního stavu celé skupiny s konkrétními postupy další intervence!

KOMPLEXNÍ REPORT

Objektivní a subjektivní data o zdraví jednotlivce i skupiny interaktivně na jednom místě. Pro účel nastavení dalších konkrétních intervenčních kroků.

INTERVENČNÍ PROGRAMY

Zajistíme tematické workshopy, úpravu ergonomie, konzultace nebo intervenci přímo na vašem pracovišti díky odborníkům z oblasti fyzioterapie, ergonomie, psychologie, nutrice, fitness atd.

Proč s námi?

Specialisté v oblasti podpory zdraví na pracovišti od roku 2013.

Nabízíme komplexní řešení, spolupráce se špičkami v oborech.

Neustálá spolupráce na dosažení vašeho cíle.

věda + praxe

Efektivní vynaložení prostředků dle konkrétní poptávky zaměstnanců, díky interaktivnímu dotazníku a krátké odborné konzultaci s odborníkem. Každý získá, již v první fázi, kvalifikovaný report o svém zdravotním stavu a celkové spokojenosti včetně foto/video návodů.

ŠPIČKOVÉ DIAGNOSTICKÉ PŘÍSTROJE

Pracujeme s nejmodernějšími vědeckými přístroji, kterými zjistíme váš objektivní zdravotní stav pohybového aparátu a klíčová data vám jasnou formou odprezentujeme.

REAL TIME DATA O ZDRAVÍ ZAMĚSTNANCŮ

Získáte tzv. „real time“ data a přehled o zdraví vašich zaměstnanců včetně konkrétních kroků jak zvýšit jejich spokojenost = efektivnější benefitní systém.

 

Realizované grantové programy

Ověřování konceptu podpory zdraví na pracovišti na bázi E-health /M-health v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschop­nost, který je finančně podporován Evropskou unií. 

Ověřování metodických postupů lokální svalové zátěže a ergonomie na pracovišti v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschop­nost, který je finančně podporován Evropskou unií.

Ověřování nástroje E-health vyšetření, záznamu a zobrazení hodnocení pohybového aparátu fyzioterapeutem v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschop­nost, který je finančně podporován Evropskou unií. 

Jak začít?

ZAMĚSTNAVATEL

 Kontaktujte nás pro zpracování nabídky přímo pro vás. Potřebujeme znát základní identifikační údaje: firma? pracovní zátěž? počet zaměstnanců? 

Nezávazný dotaz

3 + 15 =

*Informace o ochraně osobních údajů

Spolupracujeme